המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG

המחאה החברתית לישראל. מחזירים את המדינה לידי העם !

חיפוש

Display results as :

Rechercher חיפוש מתקדם

התחבר

שכחתי את סיסמתי

גולן טלקום החלה בהרשמה ל"גולן בוקס" - ממיר טלוויזיה, אינטרנט וטלפון

Tue Jun 16, 2015 11:45 pm על ידי יוחנן המדביר הלאומי

גולן טלקום החלה בהרשמה ל"גולן בוקס" - ממיר טלוויזיה, אינטרנט וטלפון

גולן טלקום פונה לטריפל: חברת הסלולר פתחה אתר להרשמה מוקדמת לקבלת מידע על חבילה הכוללת ממיר טלוויזיה, אינטרנט וטלפוניה. מדובר בצעד שיווקי שכן המחירים טרם …

[ Full reading ]

Comments: 2

שמוש בצלחת ישנה של יס

Fri Nov 05, 2010 8:03 pm על ידי davidh2

יש לי צלחת עם עינית של יס (אני מנותק מיס) שמחוברת לממיר. אני קולט טוב את הערוצים החופשיים בעיברית , המזרח התכון ועוד תחנת חדשות רוסית באנגלית.
האם ניתן בעזרת אותה עינית לקלוט לווין נוסף בעל תחנות חופשיות באנגלית?
אם כל …

[ Full reading ]

Comments: 38

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד

Sun May 22, 2011 3:07 pm על ידי satworld

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד
מי שלא חבר לא רואה את כל הפורום או לא יכול להכנס אליו
חובה רישום בפורום ומשלוח 10 הודעות בפורום
הקבלה לקהילה היא על תנאי .
כל עוד מכבדים את התקנון ותקנות הקהילה .
עם החברות …

[ Full reading ]

ממיר המאפשר קליטת כל הערוצים הפרוצים כיום ללא שיתןף

Sat Jul 19, 2014 2:15 pm על ידי tomer_1968

איזה ממירים קיימים  התומכים בקליטת הערוצים הפרוצים כיום   האם קיוב קפה למשל תומך בכך תודה
צריך לקנות ממיר HD

Comments: 3

מבצע ההתקנות צלחת לווין יוצא לדרך עם עדיפות לחברי הקהילה

Wed Sep 09, 2009 10:40 am על ידי satworld

המבצע מיועד לחברי הקהילה
התקנת צלחות לווין לחברי הקהילה
המבצעת AME
בכל הארץ
טכנאים מטעם החברה עם אחריות של שנה
3שנים אחריות שנים לצלחות הלווין
שנה לדיסק
3.שנים אחריות שנים לכבלים

התקנת 2 צלחות עם 8 לווינים
צלחת מטר 1

[ Full reading ]

TOPFEILD 7700-7070 פעם ראשונה בעולם בשיתוף תודה ל DAVA

Wed Jun 24, 2009 8:30 am על ידי tizinabi

פעם ראשונה בעולם הצלחנו להפעיל שיתוף על טופפילד 7700HD
7070HD
השיתוף שפועל הוא CAMD3
כולל HD
מנהל פרוייקט DVD מוריס ואושר
תודה ענקית ל DAVA שעשה ימים כלילות בכדי להפעיל אותו ולמדנו רבות מניסיונו
הרסנו ממיר HD אחד כזה במלך …

[ Full reading ]

Comments: 5

ערוצי הסקס בלווינים:

Tue Oct 06, 2009 7:53 am על ידי ROYALCONDOM

ערוצי הסקס בלווינים:

בתדר 11938 H -יש 4 ערוצי Redlight
בתדר 12092 H - יש 6 ערוצי SEX של חבילת Satisfaction

13E

בתדר 11411 H - יש ערוץ Dorcel האיכותי וכן 5 ערוצי Sex On
בתדר 11727 V - יש 5 ערוצי Satisfaction (נסרקים בשם S1...S5 )
בתדר 12207 H - יש 2 ערוצי Free X ו Free X2
בתדר 10853 H - …

[ Full reading ]

Comments: 8

תקנון פורום קהילת הלווין הישראלית

Wed Jan 28, 2009 12:34 pm על ידי satworld

תקנון פורום קהילת הלווין הישראלית.
גולש יקר,
אנו מודים לך על כי בחרת להיכנס לאתר ולפורום היחיד של קהילת הלווין הישראלית "SATWORLD.TK" ו/או לכל עמוד ו/או מדור שלו, בין אם הכניסה אליהם היא דרך שם מתחם (Domain Name) www.SATWORLD.TKובין אם …

[ Full reading ]

Comments: 7

maiai kohen

Sun Apr 03, 2022 1:15 am על ידי Anonymous

דרושים לעבודות קלדנות סקרים כתיבה 
תמלול פרטים בוואטצפ 0502322173

Comments: 0

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

You are not connected. Please login or register

הפסד קטן לצ'רלטון במלחמה בפאבים משדרים

4 posters

Go down  הודעה [עמוד 1 מתוך 1]

cristalm

SATWORLD CARDSHARING MEMBER

[You must be registered and logged in to see this link.]

הפסד קטן לצ'רלטון במלחמה בפאבים משדרים
החברה תבעה פאב שבו שודרו ערוציה, וטענה שהדבר מנוגד לחוזה שלה מול אופ"א. אלא שאת החוזה היא סירבה להציג. השופטת העמידה אותה במקומה

ההסכם עם אופ"א מעולם לא הוצג בפני כב' בית המשפט. הטענה כי ההסכם הינו עב כרס הינה טענתו של עו"ד דן ווסטרייך ממשרד כצנלסון. לטענתו, מדובר בהסכם של 300 עמודים.
אבל, את ההסכם לא הציג בפני כב' בית המשפט. טען, כי משיקולים כלכליים ההסכם לא יתורגם. לפי התחשיב שנעשה בתגובה הקודמת, אולי מדובר בעשרות בודדות של עמודי הסכם ובוודאי לא במאות עמודים כמו שצרלטון טענה.
אני מעריך שנוטריון היה דורש סכום של 30-40 ש"ח על אימות כל עמוד. בכל מקרה אם צ'רלטון היתה זוכה היתה יכולה לדרוש את עלות התרגום מהנתבע כחלק מההוצאות.
צ'רלטון מסרבת לחשוף את ההסכם עם אופ"א ולכן, השתמשה בתירוץ של שיקול כלכלי. נו באמת, צ'רלטון הוציאה כסף על שירותי משרד כצנלסון-להב, הוציאה כסף על אגרת ערעור לבית המשפט המחוזי ואף הוציאה כסף על החוקר גיא יוסף. אז, לצ'רלטון אין כסף לתרגום? - ממש תירוץ. צ'רלטון ידעה שלאחר חשיפת ההסכם היא תפסיד וזו תהיה קרקע פוריה לתביעה ייצוגית נגדה בעניין "יורו 2012" ולכן, עו"ד של צ'רלטון המציא תירוץ.
הפסיקה של בית המשפט הארופאי נובעת מעצם קיומו של האיחוד ולכן נקבע שצפיה בערוץ לווין יווני באנגליה מותרת כי שתי המדינות הן חלק מהאיחוד.
אם הפאב היה צופה בערוץ של מדינה שאינה חברה באיחוד הפסיקה הייתה שונה.
מכיוון שישראל אינה חברה בשום איחוד אין אפשרות לפסיקה כזאת כאן.

זה הסעיף ביס:
"שידורי yes מיועדים לשימוש פרטי בלבד וחל איסור לעשות בהם
שימוש מסחרי ו/או ביצוע פומבי )לרבות השמעה או הצגה בציבור( ו/או
שידור ו/או העמדה לרשות הציבור ו/או יצירה נגזרת ו/או השכרה ו/או
העתקה שלא לשימוש פרטי ו/או כל שימוש אחר שלא כדין"
וזה הסעיף בהוט:
"מובהר כי שידורי הכבלים מיועדים אך ורק לצפייה של הלקוח, בני משפחתו ואורחיו,
בבית הלקוח; הלקוח לא ישתמש ולא יאפשר לאחר להשתמש בשידורי הכבלים לצרכים
מסחריים או להשמעה פומבית, אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה, מראש ובכתב, חתומה
בידי החברה, בתנאים שהיא תקבע"
לגבי מה שאתה אומר, התקנה בבית עסק אינה בהכרח מיועדת לשידור ציבורי כך שזה תלוי בשימוש. לפני כמה חודשים דחה בית המשפט תביעה של צ'רלטון נגד תחנת טוטו בה היא טענה שהוא הקרין לבאי התחנה א השידורים אך השופט קיבל את הטענה (על סמך וידאו שהציגה התובעת) שהשידור יועד לקופאי בלבד שכן המסך פנה בעיקר לכיוונו ולא היו כסאות שאפשרו ללקוחות לשבת ולצפות בשידור.

במקרה שהבאת בעלת הפאב נתבעה ע"י רשת סקיי, מחזיקת זכויות השידור של הליגה האנגלית באנגליה, על כך שהיא שידרה משחקים בפאב שלה דרך הערוץ היווני, שמחזיק בזכויות השידור של הליגה האנגלית ביוון - הטענה שם היתה שרשת סקיי מחזיקה בזכויות בתחומי אנגליה ולכן על בעלת הפאב שנמצא באנגליה לשלם לסקיי ולהקרין את הערוצים שלה ולא את הערוצים היווניים שהזכויות שלהן לכאורה מוגבלות לתחומי יוון.

פה צ'ארלטון תובעת על עצם ההקרנה של הערוצים שלה בציבור. הטענה היא שהערוצים שלה מיועדים לשימוש פרטי בבתי הלקוחות ולא להקרנה ציבורית להמונים, שבשביל זה כנראה צריך לעשות איתם הסכם מיוחד ולשלם להם הרבה יותר מהמחיר של לקוח פרט

באירופה פסקו נגד גופי השידור שניסו למנוע צפייה בערוצים זרים
גגלו Karen Murphy

מדובר בבעלת פאב בריטי שהשתמשה בממיר יווני כדי להראות לבאי הפאב משחקי כדורגל. בשלב הראשון היא הורשעה בהפרת זכויות יוצרים, אך בעירעור לבית המשפט העליון האירופאי (יש כזה, כל מדינות האיחוד משתתפות בו) נקבע שזכותה להראות שידורים ממקומות אחרים באיחוד וההרשעה בוטלה.

המשמעות היא שבארץ מוצאה של חברת קרלטון אסור לחברה משדרת לחסום או להתנכל למי שמוצא את אותו התוכן דרך ערוצים אחרים. יתכן אולי שיש לקרלטון זכויות על מה שמשודר במדיה הישראלית, אך אם בית עסק ישראלי יראה משחק כדורגל שמשודר בערוץ זר כל דרישה מצד קרלטון תהיה דרישה שאיננה חוקית במקום ממנו היא באה.

shnery

SATWORLD HELPER

חברה כארגון פשיעה לכל דבר.
לא צריך להגיע איתם לשום הסדר,ולא לשלם כלום.ומי שבעצם יושב בראש החברה הזאת הוא לא האחר מאשר אלכס ויינשטיין,האיש הזה הוא נוכל שישב בכלא שנה וחצי על פרשת סוס טרויאני,ועכשיו הוא עושה נוכלות חדשה אבל זה עוד מעט יגמר.

אני הזמנתי חברים לבית לראות את המשחק, זה גם הפרת זכויות?
ואם במקרה אשתי עוברת ליד המסך אני צריך לשלם פעם נוספת? על ילדים מתחת לגיל 3 יש הנחה?

תסביר לי איך זה עובד כי אני חשבתי שמהרגע שאני קונה ערוץ לצפיה אני יכול לצפות בו עם מי שאני רוצה (בלי להקליט בצורה לא חוקית או לחבר שכנים לערוץ כאילנו זה כבלים בשנות ה90ן)

davidovitch

SATWORLD SUPER PRO

אני תובע כל מי ששומע אותי מדבר ולא משלם לי זכויות שידור! .
ואני אתבע שפגעת בפרטיות שלי כשדיברת לאוזן שלי.

התביעה נגד מר אלי יפרח נדחתה ביום 10.06.2014 וזאת משום שחברת צ'רלטון, שמוציאה כספים רבים על משרדי חקירות ועל עורכי-דין הודיעה לביהמ"ש כי אינה רואה לנכון להוציא הוצאה כספית של 8,850 ₪ בעבור תרגום לעברית של ההסכם.
יוער כי חברת צ'רלטון כבר חויבה לשלם הוצאות בסך 5,000 ש"ח בגין דחיית בקשתה לתיקון כתב התביעה בתביעתה נגד מר אלי יפרח.
יוער כי צ'רלטון ביקשה רשות ערעור לבית המשפט המחוזי על חובתה להציג את ההסכם עם אופ"א לגבי משחקי יורו 2012, ובקשתה לרשות ערעור נדחתה.
טרם ניתנה החלטה סופית בעניין ההוצאות.

ע"פ התקנות של FIFA מותר להקרין משחק במקום ציבורי, ללא מטרות רווח, כל עוד נרשמת אצלם בתור מקרין. כדורגל חייב חלק גדול מאוד מהפופולריות שלו לטלוויזיה, ולא פחות חשוב - לצפייה החברתית בה. אולי זה נשמע דמיוני, אבל למונדיאל עם פחות צופי טלוויזיה יהיו פחות חסויות, פחות חסויות יהיה פחות כסף לפיפ"א, פחות כסף למדינה המארחת ופחות כסף לערוצי הטלוויזיה. ערוצי הטלוויזיה, שהכנסתם תרד, ילחצו על בעלת זכויות השידור (צ'ארלטון) להוריד את המחיר הגבוה שהיא דורשת מהם.
בקיצור, צ'ארלטון תפחיד בעלי פאבים ותשיג מזה כמה מליונים בודדים בעולם, אבל בטווח הרחוק יותר היא תפסיד עשרות מליונים. כלל ראשון בטלוויזיה - אל תמנע מהצופים שלך לראות אותך. בצע הכסף כנראה עובר על הכלל הזה.

gabison

SATWORLD SUPER PRO

על פי הדרך בה פעלה צ'רלטון. הם בבעיה עם ההסכם הזה.
הסרוב של צ'רלטון להציג את ההסכם.
הגשת ההסכם באנגלית, מראים שבהסכם אין לחברה הזכויות אותן היא תובעת.
אחרי תרגום ההסכם יתברר מין הסתם שהחברה היא חברה קנטרנית, כמו הרבה מאוד חברות שוליים אחרות.

גם אותי תבעו צרלטון על כך ששידרתי משחקים אצלי בעסק על סך 85000,ולא שילמתי להם למרות כל ההפחדות שלהם ולקחתי עו"ד חזק בנושא (אריאל דובינסקי),וזכיתי בתביעה.הם מחפשים טרף קל, את אלה שיפחדו ללכת איתם לבתי משפט וישלמו להם.אבל עם קצת משפטים הם מקפלים זנב כי הם לא מוכנים לחשוף מסמכים.

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 1 מתוך 1]