המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG

המחאה החברתית לישראל. מחזירים את המדינה לידי העם !

חיפוש

Display results as :

Rechercher חיפוש מתקדם

התחבר

שכחתי את סיסמתי

גולן טלקום החלה בהרשמה ל"גולן בוקס" - ממיר טלוויזיה, אינטרנט וטלפון

Tue Jun 16, 2015 11:45 pm על ידי יוחנן המדביר הלאומי

גולן טלקום החלה בהרשמה ל"גולן בוקס" - ממיר טלוויזיה, אינטרנט וטלפון

גולן טלקום פונה לטריפל: חברת הסלולר פתחה אתר להרשמה מוקדמת לקבלת מידע על חבילה הכוללת ממיר טלוויזיה, אינטרנט וטלפוניה. מדובר בצעד שיווקי שכן המחירים טרם …

[ Full reading ]

Comments: 2

שמוש בצלחת ישנה של יס

Fri Nov 05, 2010 8:03 pm על ידי davidh2

יש לי צלחת עם עינית של יס (אני מנותק מיס) שמחוברת לממיר. אני קולט טוב את הערוצים החופשיים בעיברית , המזרח התכון ועוד תחנת חדשות רוסית באנגלית.
האם ניתן בעזרת אותה עינית לקלוט לווין נוסף בעל תחנות חופשיות באנגלית?
אם כל …

[ Full reading ]

Comments: 38

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד

Sun May 22, 2011 3:07 pm על ידי satworld

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד
מי שלא חבר לא רואה את כל הפורום או לא יכול להכנס אליו
חובה רישום בפורום ומשלוח 10 הודעות בפורום
הקבלה לקהילה היא על תנאי .
כל עוד מכבדים את התקנון ותקנות הקהילה .
עם החברות …

[ Full reading ]

ממיר המאפשר קליטת כל הערוצים הפרוצים כיום ללא שיתןף

Sat Jul 19, 2014 2:15 pm על ידי tomer_1968

איזה ממירים קיימים  התומכים בקליטת הערוצים הפרוצים כיום   האם קיוב קפה למשל תומך בכך תודה
צריך לקנות ממיר HD

Comments: 3

מבצע ההתקנות צלחת לווין יוצא לדרך עם עדיפות לחברי הקהילה

Wed Sep 09, 2009 10:40 am על ידי satworld

המבצע מיועד לחברי הקהילה
התקנת צלחות לווין לחברי הקהילה
המבצעת AME
בכל הארץ
טכנאים מטעם החברה עם אחריות של שנה
3שנים אחריות שנים לצלחות הלווין
שנה לדיסק
3.שנים אחריות שנים לכבלים

התקנת 2 צלחות עם 8 לווינים
צלחת מטר 1

[ Full reading ]

TOPFEILD 7700-7070 פעם ראשונה בעולם בשיתוף תודה ל DAVA

Wed Jun 24, 2009 8:30 am על ידי tizinabi

פעם ראשונה בעולם הצלחנו להפעיל שיתוף על טופפילד 7700HD
7070HD
השיתוף שפועל הוא CAMD3
כולל HD
מנהל פרוייקט DVD מוריס ואושר
תודה ענקית ל DAVA שעשה ימים כלילות בכדי להפעיל אותו ולמדנו רבות מניסיונו
הרסנו ממיר HD אחד כזה במלך …

[ Full reading ]

Comments: 5

ערוצי הסקס בלווינים:

Tue Oct 06, 2009 7:53 am על ידי ROYALCONDOM

ערוצי הסקס בלווינים:

בתדר 11938 H -יש 4 ערוצי Redlight
בתדר 12092 H - יש 6 ערוצי SEX של חבילת Satisfaction

13E

בתדר 11411 H - יש ערוץ Dorcel האיכותי וכן 5 ערוצי Sex On
בתדר 11727 V - יש 5 ערוצי Satisfaction (נסרקים בשם S1...S5 )
בתדר 12207 H - יש 2 ערוצי Free X ו Free X2
בתדר 10853 H - …

[ Full reading ]

Comments: 8

תקנון פורום קהילת הלווין הישראלית

Wed Jan 28, 2009 12:34 pm על ידי satworld

תקנון פורום קהילת הלווין הישראלית.
גולש יקר,
אנו מודים לך על כי בחרת להיכנס לאתר ולפורום היחיד של קהילת הלווין הישראלית "SATWORLD.TK" ו/או לכל עמוד ו/או מדור שלו, בין אם הכניסה אליהם היא דרך שם מתחם (Domain Name) www.SATWORLD.TKובין אם …

[ Full reading ]

Comments: 7

maiai kohen

Sun Apr 03, 2022 1:15 am על ידי Anonymous

דרושים לעבודות קלדנות סקרים כתיבה 
תמלול פרטים בוואטצפ 0502322173

Comments: 0

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

You are not connected. Please login or register

בסוף יקרה לי משהו, אני אתאבד בגללכם זעק פעיל אתר סדרות

Go down  הודעה [עמוד 1 מתוך 1]

boris66

SATWORLD SENIOR
SATWORLD SENIOR

[size=46][rtl]בסוף יקרה לי משהו, אני אתאבד בגללכם"[/rtl][/size]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[rtl]כך זועק במכתב לבית המשפט מ', האיש שנטען כי הוא המפעיל של אתר הסטרימינג הפיראטי SDAROT ועלול התברר כקורבן האמיתי של הפרשה. לפני 3 חודשים טען גורם שביקש לשמור על אנונימיות כי הוא - ולא האדם שזוהה בפסק הדין - המפעיל האמיתי של האתר: "ברגע שיגיעו אלי אשב בכלא, אבל המשטרה עוד רחוקה"[/rtl]

[You must be registered and logged in to see this link.]

אתר סדרות חזר לפעול תחת הכתובת 

סדרות הינו אתר העוסק בצפייה ישירה של סדרות שונות מהארץ ומחו"ל. כל הסדרות מח"ול הנמצאות באתר סדרות מכילות תרגום לעברית (נקרא גם תרגום מובנה), גם בסדרות הישראליות יש תרגום לעתים. אתר סדרות מאפשר צפייה ישירה חינם למאות סדרות שונות ואלפי פרקים שונים בחינם! אתר סדרות מתעדכן על בסיס יומי ומאפשר צפייה ישירה (סטרימינג) בטכנולוגיות חדשניות תוך הקפדה על איכות מקסימלית ללא פשרות.

2,486 סדרות, 72,795 פרקים,
מתוכם 21,335 פרקים באיכות 720P,
5,603 פרקים באיכות 1080P,
1716 ימים, 22 שעות, 35 דקות ו-12 שניות אורך פרקים כולל,
56,517,335 צפיות בפרקים,
41.05 TB גודל פרקים כולל,
84,092 חברים רשומים באתר,
5,497 מחוברים (139 רשומים, 5,358 אורחים) ברבע השעה האחרונה.
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

•  לזיר"ה כלים להתמודד עם פיראטים כי אין להם זכויותלעומתם, ליוצרים יש זכויות והמחוקק נתן ליוצרים המון כלים להגן על עצמם.

מפיצי תוכן ותחנות שידור צריכים להלחם קצת יותר בשביל להגן על המודל העסקי שלהם- זה מה יש. אולי אם תפסיקו להיות עלוקות על חשבון היוצרים- מישהו גם יקום וינסה להגן עליכם. בינתיים, איזה יופי שהכנסת שמה עליכם פס ענק ודואגת ליוצרים על ידי הארכת תוקף זכויות יוצרים ומבצעים ומתעלמת לחלוטין מזכויות שידור ככה זה שגם חברי כנסת ישראל הם אנשים, וגם להם נמאס מההתעללות של גופי השידור.

מ' עצמו לא התייחס לשאלה אם הוא מפעיל את האתר או לא בפנייתו לבית המשפט. "אני במצב נפשי לא טוב", הוא כתב לשופט. "יש חשש לחיי, אני מקבל שיחות מאנשים שונים, פניות במייל והטרדות שונות ואני מרגיש סכנה ממשית לחיי, אני סובל מחרדות קשות וגם מפרנויות". מ' הוסיף כי הוא מבקש מבית המשפט לא לשלוח לו יותר מכתבים וכי מעתה והלאה יראה בכל פניה נוספת מעו"ד פרזנטי או מי מטעמו כהטרדה ויפנה בעקבותיה למשטרה.
מסמך זה יועבר מיידית לפסיכיאטר המחוזי אשר יבחן אם כותבו מסוכן לעצמו כפי שכתב במסמך", כתב שופט המחוזי בתל אביב מגן אלטוביה בהחלטתו, בעקבות המכתב. "כמו כן, יועבר המסמך מיידית למשטרת ישראל לאור הכתוב בו. המזכירות תוודא כי נוצר קשר מיידי עם הגורמים האמורים

ההחלטה להפסיק את פעילות האתר, התקבלה במסגרת תביעה שהגישה ב-2013 קבוצה של בעלי זכויות שידור ויוצרי תכנים, ובהן הוט, יס, קשת, רשת, נגה תקשורת, יונטייד קינג וזיר"ה, ארגון-על למלחמה בהפצת תכנים פיראטיים. בתביעה, שהוגשה על ידי עו"ד פרזנטי, נטען כי אתר סדרות מעמיד לרשות הציבור "יצירות מקוריות שהזכויות בהן שייכות לתובעות, כך שלציבור יש גישה לאותם קבצים מפרים בכל מקום ובכל מועד... ללא שום תמורה וללא הרשאת בעליהם החוקיים".
השופט אלטוביה קיבל את מרבית טענות ודרישות התובעות והורה להפסיק את הפעלת sdarot.tv באופן מיידי, להעביר את כתובת האתר לבעלות התובעות וכן לעצור הפצת קבצים פיראטיים בכל דרך שהיא. בנוסף, הוציא השופט אלטוביה צו שמורה לספקיות האינטרנט המקומיות לחסום את הגישה לאתר.

עו"ד ערן פרזנטי ממשרד פירון ושות', המייצג את ארגון זיר"ה, מסר: "אתר סדרות ומפעיליו עדיין לא מקיימים את החלטת בית המשפט המורה להם לסגור את הפעילות הפיראטית של האתר. במקום זה נשלחים איומים שונים ומשונים. המצב שנוצר הוא שגם אחרי שיש פסק דין ממשיכים בעלי הזכויות לפעול על מנת לאכוף פסק דין כאשר הרשויות מותירות שוב על כתפי בעלי הזכויות הנפגעים לממן ולפעול לשם מימוש פסק דין של מניעה בעוד שהמחוקק עדיין לא מעניק לנפגעים כלים מתאימים כדי לשמור על זכויותיהם ולמימוש פסק הדין. לטעמי מקרה זה צריך לעבור לטיפול הרשויות שצריכות לספק מענה לנפגעים"

•  האמריקאים למדו שאי אפשר לסכל פיראטיותאלא להציע תוכן חוקי זול. בעלי התוכן הישראלים אוהבים לעשות דווקא והם גם חזירים. על כל אתר שנסגר קמים שלושה אחרים... ובעלי התוכן הישראלי מעדיפים למכור ביוקר ולהפסיד מאשר למכור בזול והרבה.

• מר עו"ד ואירגון זירה, לפחות מישהו נהנה מההצגה (העו"ד) שממשיך להוציא לכם (בכסף) צווים שלא ניתן לאכוף. מהצד זה נראה מצחיק. העו"ד מודה לכם מאד שאינכם מתייאשים וכל עוד הוא מחייב אתכם לפי שעות מבקש מאד שתמשיכות להילחם בפיראטיות

[size=30]Sdarot Unblocker[/size]

אפליקציה פשוטה לפתיחת החסימה לאתר סדרות בלחיצה אחת

קישור לחנות:
אתר האפליקציה:

boris66

SATWORLD SENIOR
SATWORLD SENIOR

עלייתם של הפיראטים

עושים צהריים - אורנית באום לוי, מנכ"לית wisemail בראיון עם אפרת פניגזון, דירקטור שיווק, Viaccess-Orca, בנושא פיראטיות בספורט והפיכת טכנולוגיה "משעממת" ל"סקסית"
רמיקס זה לא פיראטיות

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 1 מתוך 1]