המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG

המחאה החברתית לישראל. מחזירים את המדינה לידי העם !

חיפוש

Display results as :

Rechercher חיפוש מתקדם

התחבר

שכחתי את סיסמתי

גולן טלקום החלה בהרשמה ל"גולן בוקס" - ממיר טלוויזיה, אינטרנט וטלפון

Tue Jun 16, 2015 11:45 pm על ידי יוחנן המדביר הלאומי

גולן טלקום החלה בהרשמה ל"גולן בוקס" - ממיר טלוויזיה, אינטרנט וטלפון

גולן טלקום פונה לטריפל: חברת הסלולר פתחה אתר להרשמה מוקדמת לקבלת מידע על חבילה הכוללת ממיר טלוויזיה, אינטרנט וטלפוניה. מדובר בצעד שיווקי שכן המחירים טרם …

[ Full reading ]

Comments: 2

שמוש בצלחת ישנה של יס

Fri Nov 05, 2010 8:03 pm על ידי davidh2

יש לי צלחת עם עינית של יס (אני מנותק מיס) שמחוברת לממיר. אני קולט טוב את הערוצים החופשיים בעיברית , המזרח התכון ועוד תחנת חדשות רוסית באנגלית.
האם ניתן בעזרת אותה עינית לקלוט לווין נוסף בעל תחנות חופשיות באנגלית?
אם כל …

[ Full reading ]

Comments: 38

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד

Sun May 22, 2011 3:07 pm על ידי satworld

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד
מי שלא חבר לא רואה את כל הפורום או לא יכול להכנס אליו
חובה רישום בפורום ומשלוח 10 הודעות בפורום
הקבלה לקהילה היא על תנאי .
כל עוד מכבדים את התקנון ותקנות הקהילה .
עם החברות …

[ Full reading ]

ממיר המאפשר קליטת כל הערוצים הפרוצים כיום ללא שיתןף

Sat Jul 19, 2014 2:15 pm על ידי tomer_1968

איזה ממירים קיימים  התומכים בקליטת הערוצים הפרוצים כיום   האם קיוב קפה למשל תומך בכך תודה
צריך לקנות ממיר HD

Comments: 3

מבצע ההתקנות צלחת לווין יוצא לדרך עם עדיפות לחברי הקהילה

Wed Sep 09, 2009 10:40 am על ידי satworld

המבצע מיועד לחברי הקהילה
התקנת צלחות לווין לחברי הקהילה
המבצעת AME
בכל הארץ
טכנאים מטעם החברה עם אחריות של שנה
3שנים אחריות שנים לצלחות הלווין
שנה לדיסק
3.שנים אחריות שנים לכבלים

התקנת 2 צלחות עם 8 לווינים
צלחת מטר 1

[ Full reading ]

TOPFEILD 7700-7070 פעם ראשונה בעולם בשיתוף תודה ל DAVA

Wed Jun 24, 2009 8:30 am על ידי tizinabi

פעם ראשונה בעולם הצלחנו להפעיל שיתוף על טופפילד 7700HD
7070HD
השיתוף שפועל הוא CAMD3
כולל HD
מנהל פרוייקט DVD מוריס ואושר
תודה ענקית ל DAVA שעשה ימים כלילות בכדי להפעיל אותו ולמדנו רבות מניסיונו
הרסנו ממיר HD אחד כזה במלך …

[ Full reading ]

Comments: 5

ערוצי הסקס בלווינים:

Tue Oct 06, 2009 7:53 am על ידי ROYALCONDOM

ערוצי הסקס בלווינים:

בתדר 11938 H -יש 4 ערוצי Redlight
בתדר 12092 H - יש 6 ערוצי SEX של חבילת Satisfaction

13E

בתדר 11411 H - יש ערוץ Dorcel האיכותי וכן 5 ערוצי Sex On
בתדר 11727 V - יש 5 ערוצי Satisfaction (נסרקים בשם S1...S5 )
בתדר 12207 H - יש 2 ערוצי Free X ו Free X2
בתדר 10853 H - …

[ Full reading ]

Comments: 8

תקנון פורום קהילת הלווין הישראלית

Wed Jan 28, 2009 12:34 pm על ידי satworld

תקנון פורום קהילת הלווין הישראלית.
גולש יקר,
אנו מודים לך על כי בחרת להיכנס לאתר ולפורום היחיד של קהילת הלווין הישראלית "SATWORLD.TK" ו/או לכל עמוד ו/או מדור שלו, בין אם הכניסה אליהם היא דרך שם מתחם (Domain Name) www.SATWORLD.TKובין אם …

[ Full reading ]

Comments: 7

maiai kohen

Sun Apr 03, 2022 1:15 am על ידי Anonymous

דרושים לעבודות קלדנות סקרים כתיבה 
תמלול פרטים בוואטצפ 0502322173

Comments: 0

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

You are not connected. Please login or register

החשדות הכבדים נגד HOT התקשורת מטפלת אבל המשטרה לא .

Go down  הודעה [עמוד 1 מתוך 1]

giladrosen

giladrosen
SATWORLD SENIOR
SATWORLD SENIOR

החשדות הכבדים נגד HOT התקשורת מטפלת אבל המשטרה לא .
חברת הוט והעובדים שלה חשודים בדברים חמורים לכאורה
התקשורת פרסמה מאות כתבות במהלך השנים
אבל עד כה המשטרה לא טפלה בנושא
סוכן של חברת הוט או נציג לא יכול לשקר ואסור לו לשקר
אם הוא משקר בכדי לקבל דבר במרמה מלקוח זאת עברה פלילית
אם הוא מציע עסקה של 100 לטלוויזיה ובסוף גובים 350 זאת הונאה לכל דבר
והמשטרה צריכה לטפל בנושא
אם זה חד פעמי אפשר לטפל בעובד ולפתוח לו תיק פלילי
אבל אם זה סדרתי ועשרות אלפי מקרים כאלה קורים בשנה זה לא מקרי זאת מדיניות
ויש אחריות מנהלים ואחריות מנכל
ובזה המשטרה כן צריכה לחקור ולפתוח תיקים פלילים ולהעביר את התיקים לפרקליטות בכדי שהם יגיעו לדין
כאשר אנשים ישבט בכלא על מעשהם אולי אז האחרים יחששו מלעשות את הדברים האלה
כאשר החברה תקנס במאות מיליונים והמנכל שלה וכל המנהלים יקבלו קנסות של מיליונים או כלא של שנה
אולי התופעה תחלוף
אבל במשך 17 שנים לא קרה דבר בהוט והחשדות הכבדים והמעשים האסורים המשיכו לקרות ללא הפסקה וללא כל בושה
המעשים בוצעו כלפי האנשים החלשים ביותר בחברה הישראלית
אותם אנשים שהחברה אמורה להגן עלהם ואת אלה הסוכנים הונו ורימו ללא רחמים
קשישים נכים ניצולי שואה אנשים עניים עולים חדשים
מאות אלפי מקרים
באירופה אם זה היה קורה שם האנשים היו עצורים במשטרה ויושבים בכלא כבר במעשה הראשון
החברה הייתה משלמת מאות מיליוני יורו או מליארד יורו קנס
הם היו סוגרים את החברה לחלוטין ומבטלים לה את כל הרשיונות
המנכלים היו שיובים בכלא
אבל בהישראל זה לא קרה
זה לא קרה בגלל רשלנות המחוקקיים וכל חברי הכנסת וכן שר התקשורת וראש הממשלה
אבל בעיקר בגלל רשלנות חמורה של המשטרה והפרקליטות וביתי המשפט שנתנו לזה לקרות
ככה זה גם בחברות ביטוח הם ממשיכים לרמות והמשטרה לא עושה דבר
את המחיר כמו תמיד משלמים חלשי החברה בישראל קישים ניצולי שואה נכים.

תראו כמה חשדות למעשים לכאורה פלילים של הוט והסוכנים שלה
המשטרה מעולם לא חקרה את הסוכנים או העובדים של הוט בגים חשדות לפלילים לכאורה
במשך 17 שנה המשטרה שתקה
הפוליטקאים והכנסת התערבו כשהם יכלו אבל שום דבר לא עזר
התעלולים ממשיכים וכל פעם זה משהו חדש
עד שאתה מתנתק מהוט אתה עובר התקף לב או אירוע מוחי.
בנתיים הוט ממשיכה לחייב אותך
כמה פעמים הבטיחו לך שזה רק 100 או 150ש"ח לחודש ואין התחייבות ואז אתה משלם 350ש"ח
בשנתיים האחרונות הוט הסוכנים של הוט התפלו על הקשישים נכים ניצולי שואה אנשים עניים מרודים שלא יכולים להלחם בהוט
אם זה לא היה עובר בטלוויזיה הוט לא הייתה אפילו עונה להם.
אנחנו מגלים שהוט גובה כספים שלא כחוק ושלא כדין על שירותצים שלא הזמינו ולא צרכו
בלשון החוק זה קבלת דבר במרמה וגנבה לכאורה
הבעיה שזה קורה לקשישים שלא יודעים לבדוק את החשבונות.

פאינה פולישוק - קורבן לכאורה של הוט

(כל האמת על שיטות המכירה של הוט - הטלויזיה בכבלים (אמנון לוי

כל האמת כיצד "הוט" - חברת הטלויזיה בכבלים של ישראל "משכנעת" בכפייה לקוחות להתחבר אליה. מתוך תחקיר ששודר בתוכניתו של אמנון לוי

הוט תמיד הייתה חשודה בחשדות כבדים  
השיטות שלה לא היו כל כך חוקים עוד משנת 2007 אמנון לוי פרסם תחקיר על זה
האם השיטות האלה חוקיות?

עברו 10 שנים ואנחנו שוב רואים שהוט לא השתנתה במשך כל השנים שעברו
הסוכנים ממשיכים בתרגילים שלא יאמנו
המשטרה לא חוקרת את הוט בחשדות החמורים נגד הסוכנים שלכאורה מרמים לקוחות
אך יתכן שיבטיו מחיר ולאחר מנכן יקחו מחיר אחר
יבטיחו ללא התחייבות ולאחר מכן יש התחייבות
אך הוט מתכחשת לסוכנים ולעובדים שלה ?

חדשות 2 - מנכ"ל הוט מתחייב: המתנה של לא יותר ממספר דקות למוקד השירות

אילן צחי התמודד באולפן "תכנית חיסכון" עם הביקורת על זמני ההמתנה הארוכים במוקד הטלפוני של החברה. "אני לא מסתתר", אמר . "אני מנסה לשנות את התמונה". גם זמן ההמתנה הארוך לטכנאי והשיחות המטרידות מאנשי המכירות אינם לרוחו
"אנו מטפלים כרגע בפניות קודמות" - את המשפט הזה מכירים היטב לקוחות הוט, הערב (רביעי) גם מנכ"ל החברה בעצמו נאלץ לשמוע אותו. אילן צחי, מנכ"ל הוט, התייצב לריאיון מיוחד באולפן "תכנית חיסכון" שנפתח בשיחת טלפון למוקד השירות של החברה. במשך כל זמן הריאיון, שעמד על כ-10 דקות, אף אחד מנציגי השירות לא התפנה לשיחה מהאולפן.
חברת הוט סופגת כבר שנים ביקורת רבה על רמת השירות במוקד שלה. המנכ"ל נדרש לסוגייה הזו בריאיון, וכדי להדגים את עומק הבעיה נעשתה השיחה למוקד. המשיבון האוטומטי של הוט הכריז על זמן המתנה של שמונה דקות ועל לא פחות מ-147 לקוחות שממתינים גם הם על הקו. במהלך הריאיון, וגם בסופו, חזרנו לשיחה - אבל לא זכינו למענה.
המנכ"ל צחי מודה כי רמת השירות של החברה שלו אינה מספקת. "אני לא מסתתר", אמר צחי. "אני מנסה לשנות את התמונה הזו". לדבריו, החברה גייסה 450 נציגי שירות נוספים שאמורים לסייע בהקלת העומס. עם זאת, סירב צחי לנקוב במסגרת זמן מדויקת לפתרון מלא של הבעיה. "בשבועות הקרובים נגיע לרף שירות תחרותי, והיעד הוא המתנה של לא יותר ממספר דקות", הצהיר.
אבל לא רק ההמתנה הארוכה לנציג השירות מטרידה את לקוחות הוט, גם זמן ההמתנה לטכנאי יכול להתיש. תקלה כללית בשירותי ה"הוט טריפל" - כלומר בטלפון, באינטרנט ובכבלים - מחויבת בטיפול טכנאי בתוך 48 שעות, אבל אם התקלה קטנה יותר - זה יכול לקחת ימים. "אנחנו רוצים לשפר את כל ממשקי השירות שלנו, אבל זה לא תהליך שנגמר ביום", השיב מנכ"ל הוט לטענות בנושא.
טענה נוספת עמה נדרש צחי להתמודד היא על תלונות מצד לקוחות שעזבו את החברה, אבל זוכים לשיחות טלפון חוזרות ונשנות מצד אנשי המכירות שלה שמציעים לצרף אותם חזרה להוט. "גם זה דבר לא ראוי", הגיב המנכ"ל. "זה לא צריך לקרות, אנחנו צריכים להיפרד בכבוד".

תחקיר הוט - צינור לילה
אינספור תלונות על הוט. אבל מה עומד מאחורי השירות הגרוע של החברה?
ההנחיות והעדויות מבפנים - איך עובדי החברה מונחים להתחמק מפיצוי ללקוח? למה לא לספר שיש שביתת טכנאים? ולמה סתם מספרים ללקוחות שאי אפשר לתת להם שירות למרות שהמערכות תקינות לחלוטין?

מה עבר על מנכ"ל הוט בשידור חי?

שיחה עם נציגי הוט

קל להתחבר,קשה להתנתק

ערוץ הכנסת - הוט לא עונה

התלונות הרבות נגד שירות הלקוחות של חברת הוט הגיעו הבוקר לפתחה של הוועדה לפניות הציבור.
אזרחים רבים סיפרו על הקשיים הרבים אותם הם חווים רק כדי לזכות ולדבר עם נציג שירות הלקוחות.
יושבת ראש המועצה לכבלים ולווין אמרה כי הנושא נמצא בבדיקה מול הוט וכי במידה ולא יתקבלו תשובות מספקות תקנוס המועצה את חברת התקשורת.
כתבתינו אודליה דהן ניסתה בעצמה להתנתק מהשירות וזה לקח ה ר ב ה זמן.

התנהלות חברת הוט. תחקיר צינור לילה
במשך שנים חברת הוט זוכה לתלונות רבות מצד לקוחות לא מרוצים.
התלונות מציפות את הרשת. תחקיר לילה חושף איך זה מבפנים.
תחקיר - אדם שפיר

השאלה האם זה רק בחברת הוט?
אני חושב זה אצל כל חברות התקשורת הגדולות בעיקר.

===========================
העלילות של  נטוויז'ן והוט
אך הם מצליחים לעבוד על האנשים בעניים לכאורה

HOT ניתוק חברת הוט 2017

הוט והנזק לטלווזייות בגלל הממירים הפגומים של הוט
על פי ההסברים  הממירים דוקים את הכניסות HDMI ואז לא ניתן לצפות בטלווזיה
לתקן זה לפחות 400 ש"ח ויותר ואת זה עושה הצרכן בכספו
הוט HOT ידעה שהממירים שלה לא תקינים לא תקנה אותם וגם לא הפסיקה להפיץ אותם ולהתקין אותם ללקוחות
היה כאן מצב לתובע אותה יצוגית על כל הנזק שנגרם ללקוחות ועל עוגמת הנפש בגלל המחדלים של חברת הוט
גם כאשר זה הופיע בתקשורת הרחבה הוט לא עשתה דבר לתקן את הנזקים או למזער אותם

ערוץ הכנסת - עובדי הוט פוטרו במסרון

חברי ועדת העבודה והרווחה של הכנסת דנו היום בפיטורי עובדי חברת הוט. הוועדה בראשות חבר הכנסת חיים כץ התכנסה לאור טענות שונות, בין היתר על פיטוריהם של מאתיים טכנאים בהודעת SMS. בדיון הטיחו המפוטרים טענות קשות בנציגי חברת הוט, וגם חברי הכנסת לא חסכו ביקורת,
הפרטים בכתבתה של שרונה מן

חברת הוט משקרת ללקוחותיה

חברת הכבלים הוט משקרת ללקוחות כדי למנוע מהם להתנתק
כתבה שפוסמה ב"תוכנית חיסכון" בערוץ 2 חושפת את השיטות האגרסיביות של חברת הכבלים "הוט" לצורך שימור לקוחות, הכוללות העברת אינפורמציה שקרית ללקוח

חדשות 2 - לקוחות "הוט"? מגיע לכם טכנאי תוך 24 שעות
לא הרבה יודעים - אבל קיים חוק שמחייב את חברות התקשורת לשלוח טכנאי לבית הלקוח בתוך 24 שעות מרגע הפנייה. אלא שבדיקה שערכנו מגלה שב"הוט" דווקא מנסים להתנער מהחוק. החברה בתגובה: "עושים כמיטב יכולתנו"
אם אתם לקוחות של "הוט", כדאי שתכירו את החוק הזה: במקרה של תקלה, החברה צריכה לספק לכם טכנאי תוך 24 שעות לכל היותר. למה חשוב לדעת את זה? כי "הוט" לא ממש מיישמת בעצמה את החוק.
"הזמינות ששוקפה בפניך היא הזמינות שקיימת ביומנים", ענתה לנו המוקדנית. "אין משהו שיהיה לפני המועד הזה. זו הזמינות הכי קרובה". כשהסברנו לה שזה לא חוקי, היא השיבה: "זה לא חוקי, אז תעשה את השיקולים שלך". כך רשום ברישיון של חברת הוט: "כל תקלה, לרבות תקלה בציוד הקצה, המצריכה ביקור טכנאי תתוקן תוך 24 שעות לכל היותר. התקבלה התלונה ביום מנוחה, תתוקן התקלה תוך 8 שעות ביום שלמחרת יום המנוחה. החלפת ממיר תקול בממיר תקין תחשב כתיקון." את הסעיף הזה, לא הצלחנו למצוא באתר החברה באינטרנט.
שלוש שעות חלפו והטכנאי לא הגיע? מגיע לכם פיצוי של 600 שקלים
רק אחרי שעימתנו מספר המוקדנים ואת המנהלים שמעליהם עם החוק -הסכימו לשלוח לנו טכנאי בתוך 24 שעות: "בדקתי את זה, אני אשתדל לתאם טכנאי להיום", השיבה לנו מוקדנית. כששאלנו מה השתנה פתאום, נענינו: "בדקתי את זה, יש חוק כזה באמת".
סוגיית הטכנאים היא סוגיה רגישה אצל הצרכן הישראלי. לא מעט תלונות מתקבלות בארגוני הצרכנות על קבלת שירות של טכנאי רק לאחר מספר ימים - וגם על טכנאים שלא מגיעים בשעה שנקבעה ללא כל הודעה מראש.
"במקרה שחלפו שעתיים ממועד ההמתנה שנקבע, הצרכן יקבל פיצוי ללא הוכחת נזק בסכום של 300 שקלים. במקרה וחלפו 3 שעות ממועד ההמתנה שנקבע, הצרכן יהיה זכאי ל-600 שקלים פיצוי ללא הוכחת נזק", הבהירה עו"ד אביטל פריזמנט-בוטון מהמועצה הישראלית לצרכנות. "במקרה שהנזק שנגרם לצרכן הוא גבוה יותר, הוא יהיה רשאי לגשת לבית המשפט ולתבוע את ההפרש". מחברת "הוט" נמסר בתגובה: "זמני התיקון של החברה הינם על פי הסכם המינוי שאושר על ידי המועצה לכבלים ולוויין. ובכל מקרה, אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק שירות מהיר ויעיל ככל הניתן, תוך תעדוף תקלות על פי חומרתן".

שירות הלקוחות של הוט אלוהים ישמור
[You must be registered and logged in to see this link.]
המחלקה המשפטית של הוט מתקשרת ללקוחה
הדקות הראשונות של הסרטון רגילות וללא שום אקשן מיוחד אבל לקראת סוף הסרטון מגיע ההלם! הנציגה פשוט מסרבת בכל תוקף לשלוח לי אסמכתא לחוב בטענה שכבר קיבלתי אותה כשבפועל לא קיבלתי כלום אף פעם! וכשאני דורשת שהיא תשלח לי את זה שוב היא מסרבת, עוברת על החוק ומנתקת לי בפרצוף!

זאת חברת הוט ב"מיטבה" מתעללת בלקוחות שלה הקיימים ובלקוחות לשעבר. זאת הקלטה שלי של נציגה שהתקשרה אליי מהמחלקה המשפטית של הוט (לא שיש דבר כזה אצלהם אבל אם זה מה שגורם לה לחשוב שיש לה איזשהו כח בידיים ולהתנשא מעליי שיהיה...) אני מבקשת ממנה לשלוח לי אסמכתא על חוב שהם טוענים שיש לי, לא רק שהיא לא מוכנה בכל תוקף לשלוח לי אסמכתא למרות שמשפטית היא חייבת היא גם מנתקת לי בפרצוף. הם גם העבירו בכיף מידע חסוי מהמנוי שלי למנוי אחר שלא קשור ולא היה קשור אליי אי פעם. הם עלו לי כבר עד אמצע הגרון, לא יתכן שהנציגים בהוט מנתקים ללקוחות כאוות נפשם וזה ממש לא הפעם הראשונה שדבר כזה קורה ולא רק לי אלא לכל מי שאני מכירה שאי פעם דיבר עם שירות הלקוחות של הוט, הנציגים מנתקים שם כשרק בא להם. מעניין למה אני באמת מרימה את הקול שלי בסוף השיחה אחרי התעללות של 4 חודשים מצידם... אגב בתור עובדת בחברות תקשורת לשעבר כולל בהוט, יש הנחיה לנציגים לנתק את השיחה ולא להמשיך לדבר עם הלקוח אך ורק במקרה שהלקוח מקלל באופן אלים את הנציג משהו שלא הייתי קרובה אליו אפילו... הם מפרים את החוק בכל כך הרבה רמות שזה פשוט מטורף ולי נמאס לשתוק על זה.

כתבה על הביזיון של הוט בתוכנית חיסכון

התרגיל המסריח של הוט

השקרים ונערת הפיתוי של הוט

HOT - עלילות הוט - פרק 501
מהפיכת השירות של הוט?
שיחה עם שירות לקוחות של הוט - שעתיים אחרי שהטנאי שלהם שהיה אמור לטפל בניתוקים יצא מהבית.
כל זה אחרי חודש של תקלות ורכבת של טכנאים שלא תיקנו כלום... כמובן שבסוף השיחה התנתקה
זה מה שנקרא "הוט בידור ישראלי"

התנהלות חברת הוט. תחקיר צינור לילה

לילה כלכלי - אי אפשר לסמוך על אנשי המכירות של הוט

כל הנאמר כאן הוא לכאורה

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 1 מתוך 1]