המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG

המחאה החברתית לישראל. מחזירים את המדינה לידי העם !

חיפוש

Display results as :

Rechercher חיפוש מתקדם

התחבר

שכחתי את סיסמתי

גולן טלקום החלה בהרשמה ל"גולן בוקס" - ממיר טלוויזיה, אינטרנט וטלפון

Tue Jun 16, 2015 11:45 pm על ידי יוחנן המדביר הלאומי

גולן טלקום החלה בהרשמה ל"גולן בוקס" - ממיר טלוויזיה, אינטרנט וטלפון

גולן טלקום פונה לטריפל: חברת הסלולר פתחה אתר להרשמה מוקדמת לקבלת מידע על חבילה הכוללת ממיר טלוויזיה, אינטרנט וטלפוניה. מדובר בצעד שיווקי שכן המחירים טרם …

[ Full reading ]

Comments: 2

שמוש בצלחת ישנה של יס

Fri Nov 05, 2010 8:03 pm על ידי davidh2

יש לי צלחת עם עינית של יס (אני מנותק מיס) שמחוברת לממיר. אני קולט טוב את הערוצים החופשיים בעיברית , המזרח התכון ועוד תחנת חדשות רוסית באנגלית.
האם ניתן בעזרת אותה עינית לקלוט לווין נוסף בעל תחנות חופשיות באנגלית?
אם כל …

[ Full reading ]

Comments: 38

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד

Sun May 22, 2011 3:07 pm על ידי satworld

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד
מי שלא חבר לא רואה את כל הפורום או לא יכול להכנס אליו
חובה רישום בפורום ומשלוח 10 הודעות בפורום
הקבלה לקהילה היא על תנאי .
כל עוד מכבדים את התקנון ותקנות הקהילה .
עם החברות …

[ Full reading ]

ממיר המאפשר קליטת כל הערוצים הפרוצים כיום ללא שיתןף

Sat Jul 19, 2014 2:15 pm על ידי tomer_1968

איזה ממירים קיימים  התומכים בקליטת הערוצים הפרוצים כיום   האם קיוב קפה למשל תומך בכך תודה
צריך לקנות ממיר HD

Comments: 3

מבצע ההתקנות צלחת לווין יוצא לדרך עם עדיפות לחברי הקהילה

Wed Sep 09, 2009 10:40 am על ידי satworld

המבצע מיועד לחברי הקהילה
התקנת צלחות לווין לחברי הקהילה
המבצעת AME
בכל הארץ
טכנאים מטעם החברה עם אחריות של שנה
3שנים אחריות שנים לצלחות הלווין
שנה לדיסק
3.שנים אחריות שנים לכבלים

התקנת 2 צלחות עם 8 לווינים
צלחת מטר 1

[ Full reading ]

TOPFEILD 7700-7070 פעם ראשונה בעולם בשיתוף תודה ל DAVA

Wed Jun 24, 2009 8:30 am על ידי tizinabi

פעם ראשונה בעולם הצלחנו להפעיל שיתוף על טופפילד 7700HD
7070HD
השיתוף שפועל הוא CAMD3
כולל HD
מנהל פרוייקט DVD מוריס ואושר
תודה ענקית ל DAVA שעשה ימים כלילות בכדי להפעיל אותו ולמדנו רבות מניסיונו
הרסנו ממיר HD אחד כזה במלך …

[ Full reading ]

Comments: 5

ערוצי הסקס בלווינים:

Tue Oct 06, 2009 7:53 am על ידי ROYALCONDOM

ערוצי הסקס בלווינים:

בתדר 11938 H -יש 4 ערוצי Redlight
בתדר 12092 H - יש 6 ערוצי SEX של חבילת Satisfaction

13E

בתדר 11411 H - יש ערוץ Dorcel האיכותי וכן 5 ערוצי Sex On
בתדר 11727 V - יש 5 ערוצי Satisfaction (נסרקים בשם S1...S5 )
בתדר 12207 H - יש 2 ערוצי Free X ו Free X2
בתדר 10853 H - …

[ Full reading ]

Comments: 8

תקנון פורום קהילת הלווין הישראלית

Wed Jan 28, 2009 12:34 pm על ידי satworld

תקנון פורום קהילת הלווין הישראלית.
גולש יקר,
אנו מודים לך על כי בחרת להיכנס לאתר ולפורום היחיד של קהילת הלווין הישראלית "SATWORLD.TK" ו/או לכל עמוד ו/או מדור שלו, בין אם הכניסה אליהם היא דרך שם מתחם (Domain Name) www.SATWORLD.TKובין אם …

[ Full reading ]

Comments: 7

maiai kohen

Sun Apr 03, 2022 1:15 am על ידי Anonymous

דרושים לעבודות קלדנות סקרים כתיבה 
תמלול פרטים בוואטצפ 0502322173

Comments: 0

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

You are not connected. Please login or register

ועדה משותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה לדיון בהצעות חוק לשכת עורכי הדין - 07.01.2019

Go down  הודעה [עמוד 1 מתוך 1]

olmert1950

SATWORLD MAGOR

ועדה משותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה לדיון בהצעות חוק לשכת עורכי הדין - 07.01.2019
הצעת חוק לשכת עורכי הדין (תיקון מס' 41) (ציון עובר בחינות ההתמחות), התשע"ט-2019 - הכנה לקריאה שנייה ושלישית והצבעה

החוק אושר לקריאה שניה ושלישית: ציון המעבר בבחינות לשכת עורכי הדין בשלושת הבחינות האחרונות יעמוד על 50

הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת וועדת החוקה, חוק ומשפט של הכנסת בראשות ח"כ מיקי זוהר אישרה היום (יום ב') את הצעת חוק לשכת עורכי הדין (ציון עובר במבחני ההסמכה) של חברי הכנסת אסנת מארק, אמיר אוחנה ועיסאווי פריג' וקבוצת ח"כים לקריאה שניה ושלישית.

עפ"י הצעת החוק, ציון המעבר בבחינות לשכת עורכי הדין בשלושת מועדי המבחן האחרונים, (ממועד יוני 2016) יעמוד על 50.

יו"ר הוועדה ח"כ מיקי זוהר אמר בפתיחת הדיון כי בלשכת עורכי הדין יש הבנה שיש מקום לבחון את מתכונת הבחינה החדשה. לדעתי, לגיטימי להקשות את המבחן אולם הדבר צריך להיעשות בהדרגה ובטווח זמן שהסטודנטים והאקדמיה יוכלו להיערך לשינוי ולא בבת אחת. ומכיוון שהדבר נעשה באופן לא ראוי, נגרם כישלון גדול ולכן יש מקום לחקיקת החוק ולידתן סעד למתמחים. לא נהיה תחליף ללשכת עורכי הדין במתן הרישיון, אולם כן נטפל במה שנראה לנו עוולה. אחוזי המעבר ישמשו אותנו כבסיס נתונים לתיקון העוולה ולכן לא נוכל לחוקק חוק שחורג מהנורמה. אני לא ייתן שהחוק ייפול בבג"ץ.

ח"כ אחמד טיבי שאל את יו"ר הוועדה אם יש לו אימון בבג"ץ, וזה השיב כי הוא שומר על זכות השתיקה.

ח"כ אחמד טיבי (הרשימה המשותפת) אמר "כולם מכירים בעובדה שיש פה עוול. מישהו התכוון להכשיל והוא הצליח. אנו פה לא בשביל ליטול סמכות, אלא לתקן עוול. בעבר ניתן פקטור במועצת רו"ח ולכן מה שנעשה פה אינו חריג. לדבריו, החוק חייב לחול על כל מי שנבחן בשלושת המבחנים האחרונים."

ח"כ זוהר הגיב לדבריו ואמר כי בידיו עדויות רבות על כך שהלשכה מעורבת באופן אקטיבי בשינוי מתכונת הבחינה מתוך מטרה להקשות אותה. זוהר אמר ליצחק "אם אתה מכחיש את האמור, צר לי לומר לך שהדברים אינם אמת. אמרתם באופן פומבי וברור שיש רצון להקשות את הבחינה."

ח"כ אמיר אוחנה (ליכוד) הגיב לדברי עו"ד יצחק ואמר "נציגי הלשכה טענו שלא היה להם זמן להביא לנו את הנתונים. זה מפני שהם היו עסוקים בהפקת קמפיין אגרסיבי מכפיש ונבזי כנגד המתמחים, קמפיין שמזכיר את הפרוטוקולים של זקני ציון. אני מבקש להביא בחשבון את הסבל ועוגמת הנפש שהמתחים עברו בשנים האחרונות. מדובר באנשים רציניים שחלקם הגיעו לפת לחם.

ח"כ אימן עודה (הרשימה המשותפת) אמר כולם יודעים שיש בעיה במספר עורכי הדין. יחד עם זאת כולם מודים שיש בעיה בדרך. התנגדנו לשינוי כללי משחק תוך כדי משחק. אנו לא מתכוונים לפגוע בלשכה, אבל אנו מגנים בתוקף את ההסתה חסרת הרסן של הלשכה כנגד המתמחים, הסתה שממומנת בכספי עורכי הדין. 

ח"כ אסנת מארק (ליכוד) שאלה איך הלשכה תסביר את הצניחה באחוזי המעבר שהגיעו מתחת ל-50%. ידוע שללשכה יש נציגים בוועדה המקצועית. תעיד על כך העובדה שעוה"ד של הלשכה מייצג גם את הוועדה המקצועית. זו שעת רצון לתקן עוול של 15,000 משפחות. מדובר באנשים שעשויים להיות טובי עורכי הדין בארץ.

ח"כ מיכאל מלכיאלי (ש"ס) אמר ליועמ"ש של הלשכה, גם אם בית המשפט אישר לשנות את מתכונת הבחינה תוך כדי לימודים, זה לא הוגן. צריך לדאוג לדור הביניים.

ח"כ עיסאווי פריג' (מרצ) אמר ליו"ר הוועדה, "הנחישות וההתמדה שלך בקידום הצע"הח ראויה להערכה." זוהר השיב לפריג' "אל תהרוס לי את הפריימריז." ח"כ טיבי הטעים ואמר "אם אתה רוצה שנהרוס לך, גם אני אגיד את אותו דבר." ח"כ פריג' אמר לנציגי הלשכה, חשבתם שתשתיקו את הצעקנים, הימרתם לא נכון ולא פעלתם בחכמה. אתם ממשיכים ללכת ראש בראש נגד הזרם. לא קיבלתם נקודות במאבק שלכם אלא נכשלתם. בכנסת הבאה אני לא יוותר לכם אני אוסיף לטפל בבעיות של המתמחים. פריג' שאל את היועמ"ש כמה מס' אנשים צריכים להיכלל בכדי שהחוק לא יקרא חוק פרסונאלי. אם אני מחוקק למען איש או שניים, אני מבין, חקיקה למען אלפי אנשים היא חקיקה לכל תושבי מדינת ישראל. החוק יעבור ואני יביא למתמחים בקלוואה.

ח"כ יעל כהן פארן בשם ח"כ יואל חסון אמרה אין ספק שחברי הכנסת שתמכו ברפורמה במרץ 2016 הוטענו ע"י שרת המשפטים. הכוונה הייתה לפרק את הקשר הגורדי בין הלשכה לוועדה, ומסתבר שרימו אותנו. עמודים כפולים של פרסומות בעיתונים מעורר חלחלה. החוק קובע את ציון המעבר, ולא נכון לטעון שלראשונה הכנסת דנה בנושא. כריתם את הבאר שלתוכה אתם נופלים. בכנסת הבאה נטפל בניתוק בין הלשכה-הבחינות-והוועדה.

מתמחה בשם מראוון מעוויה אמר ליועמ"ש של הלשכה, שנתיים מונעים ממני להביא ממתקים לילדים שלי, הילדים שלך לא חווים את מה שהילדים שלי חווים. בזמן שאתה משקיע מיליוני שקלים על לוביסטים ושלטי חוצות, אני חי ברעב. ישנתי בלילה ברכב בירושלים הקפואה כדי להיבחן למחרת בבוקר, אתה רוצה שעל המצבה שלי יהיה כתוב מת בגלל לשכת עורכי הדין?

יו"ר הוועדה סיכם את הדיון וקרא לוועדה הבוחנת לשנות את ציון המעבר בבחינות הבאות. אני קורא לשרה ולוועדה לקבוע ציון חדש, אם זה לא יקרה, אני שומר לעצמי את הזכות לשנות את הציון בחקיקה. זוהר קרא לוועדה לפרסם באופן מיידי את ציוני הבחינה האחרונה. יו"ר הוועדה בישר למתמחים כי הוועדה המקצועית חזרה לעבודתה. ותוצאות הבחינה האחרונה יפורסמו בקרוב.

בסיום הדיון חברי הוועדה אישרו את הצעת החוק פה אחד ללא מתנגדים או נמנעים להצבעה במליאת הכנסת בקריאה שניה ושלישית. מייד בתום אישור הצעת החוק, קמו כמה עשרות מתמחים שהשתתפו בדיון והריעו במחיאות כפים לחברי הכנסת

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 1 מתוך 1]